Home      About Us      Sitemap    Contact Us 

hotelnepal.com
Spacer

Të nderuar Vizitor vlefshme,
Përshëndetje nga Hotel Nepal com

Trashëgimia Hotele Nepal Hotel Nepal com ofron të gjitha llojet e strehimit ", Hotel, Resorts, Hotels Trashëgimisë, Vizitor House, Wildlife Resort, të Gjirit Resort, motele, llozha, Beach kamp, ​​Apartamente vetë, Stayss Home, Pagimi etj Vizitor" Nepal tërë, ku ju mund të gjeni strehim tuaja sipas varg buxhetit.

Është një e akomodimit të Traveller së - Guide e cila të përballojë informacionin e nevojshëm për të gjitha kategoritë e hoteleve me të përfshijë tokën dhe transportit ajror të gjithë rrugën nëpërmjet Nepal në një dritare.

Ne sigurojmë informacione themelore në lidhje me statusin e akomodimit në Nepal me udhëtarët në shtëpi dhe jashtë vendit. Të gjitha informatat në këtë faqe është dhënë në një format të bazës së të dhënave kryesisht përmban informacion për hotelet dhe vendpushime që janë të regjistruara dhe të pranuar nga Qeveria Nepal. Baza e të dhënave do të përfshihen me përshkrimin e hotelit dhe të objekteve të saj, shërbimeve, Tarifa dhe kategoritë e tyre Star të bën të mundur që ju të zgjidhni për të qëndruar në vendin tuaj të interesit sipas buxhetit tuaj. Ai siguron udhëtar zgjedhje të gjerë të akomodimit në net, duke përfshirë hotele të pavarura dhe të mëdha zinxhir, si dhe vetë-hotelieri në Nepal.

Hotel Nepal com gjithashtu ofron informata themelore mbi Brendshëm dhe Ndërkombëtar Airlines dhe shërbimet e tyre pra, oraret e fluturimit, çmimet dhe Rezervime. Ajo gjithashtu përfshin informacion për objektet me qira e automjeteve ( Rent A Car ) si Car, Van, Micro, autobus Jeep, Coaster, Pajero, Prado, Tata Sumo, Truck, Biznes dhe Biznes Mini, si për kërkesën tuaj.

Megjithatë, ne jemi të kënaqur që të ndajnë këtë informacion që kemi tani janë shitur Pushimet të ndryshme turistike, paketa pushime dhe aventurat përmes Hotel Nepal com ofron prenotim shërbimet nga rrjeti i saj të gjerë në të gjithë faqet e internetit të lokalizuara. Duke qenë operatori me shumicë turne për Nepal, e Butan, e Kina / Tibet, Indi, Pakistan, e Sri Lanka, Tajlandë, Mianmar, Mongolia, dhe Vietnami me partnerët e biznesit të forta në rajonet përkatëse, në këtë mënyrë ne mund të japin këshilla klientëve tonë të ekspertëve dhe ide të reja për të siguruar ato për të marrë shërbim profesional me çmim të arsyeshëm.

Trashëgimia Hotele Nepal Kjo faqe gjithashtu përfshin informacion në lidhje me Turizmit News-në përgjithësi dhe në veçanti për çështjet bashkëkohore përkatëse të udhëtimit dhe turizmit. Kjo siguron të vlefshme e turizmit profesional në mbarë botën që të ringjallet çështjen djegur brenda industrisë së deri në hartimin e politikave nivel. Në anën tjetër, ne kemi përditësim Nepal-News me ndodh e fundit në Nepal në sektorin e turizmit, si dhe të gjithë vendin në seksione të ndryshme nga të rejat më të fundit - Nepal politike, sociale, ekonomike dhe të tjerët. Ne shpresojmë që ky post do të dobishme për të gjithë vizitorët që planifikoni të vizitoni Nepal.

Nepal është një tokë e diversitetit topografike ekstreme, klimatike dhe ekologjike. I ndodhur në jug të Himalajet qendrore, Nepal mbulon një sipërfaqe prej 147,181 km katror varion në lartësi prej 75m për 8848m, e Everest Mount. Brenda një distancë të shkurtër prej rreth 200 km, peisazhit shkon nga tropikale në sub-tropikale me alpin. Ekziston edhe një diversitet i madh i florës dhe faunës, unik faqe trashëgimisë kulturore në kuadër të luginës Katmandu vetëm. Few countries in the world have such a vast range of natural beauty crammed into such a small area. Pak vende në botë kanë të tillë një gamë të gjerë të bukurisë natyrore të vendosur në një zonë kaq të vogël. Nepal eshte vendi i përvojave të shumta natyrore dhe kulturore.

Hotel Nepal com lehtëson ju për të interpretuar këtë faqe direkt në gjuhën tuaj pranë anglisht me ndihmën e Google Translate. Përkthimi mund të krijojë ndonjë gabim gjuhës, keqardhjet për çdo bezdi. We expect that this translation will help you to understand further about our services. Ne presim që ky përkthim do të ju ndihmojë për të kuptuar më tej në lidhje me shërbimet tona. Ne shpresojmë se ky vend do të kënaqë ju dhe rinovimin dëshirën tuaj të udhëtimit. Nëse keni ndonjë pyetje të mëtejshme, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

5 (pesë) Hotele Star në Katmandu ofron: Dhoma Suite, luksoze Dhoma, spa dhe Shëndeti Club, argëtuese, sportive dhe rekreative, restorant dhe bare, bankete dhe takime, Casino, Qendër Biznesi, Bukuri Parlour, tavolinë Travel, Pishinat, Outdoor Zona Funksioni, Shuttle Aeroportit dhe më shumë ..
Hyatt Regency Katmandu - Taragaon, Boudha, Katmandu, Nepal
Soaltee Crown Plaza - Tahachal, Katmandu, Nepal
Hotel Shangri-La - Lazimpat, Katmandu, Nepal
Annapurna Hotel de l' - Durbarmarg, Katmandu, Nepal
Hotel Himalaja - Kupondol, Lalitpur, Nepal
Hotel & Yak Yeti Katmandu - Durbar Marg, Katmandu, Nepal
Radisson Hotel Katmandu - Lazimpat, Katmandu, Nepal
Hotel Malla - Lekhnath Marg, Katmandu, Nepal
Hotel Everest - New Baneshwor, Katmandu, Nepal
Le Meridien Katmandu - Rajnikung, Gokarna, thali, Katmandu, Nepal
Airlines të brendshme dhe Shërbimi në Nepal ofron: Shërbimi Air nga Katmandu për Lukla, pokhara, Jomsom, Bharatpur, Phaplu, Biratnagar, Bhadrapur, Lamidanda, Nepaljung, Simara, Bharatpur, Dhangadhi, Meghauly, Mountain Fluturimi, Janakpur, Dolpo, Rumjatar, Simikot dhe kthehen prapa në shumë dhe më shumë ..
Buda Air - Best Mountain Fluturimi Katmandu - pokhara, Biratnagar, Bharatpur dhe ..
Yeti Air - Fluturimi Shkarko Mountain & Katmandu për pokhara, Biratnagar &. ..
Guna Air - Fluturimi Mountain, Katmandu për pokhara, Bharatpur, Bhairahawa dhe
Nepal Airlines - Fluturimi në Jumla, të Dolpo, të Phaplu, Tumlingtar dhe shumë zona
Shangri-La Air - Fluturimi Mountain, Katmandu - pokhara, Bharatpur, Bhairahawa &.
Air Cosmic - Fluturimi Katmandu për pokhara, Nepaljung, të Bharatpur, Bhairahawa
Agni Air - Mountain Fluturimi, Flight për Lukla, Jomsom, pokhara, Bharatpur dhe
Tara Air - Fluturimi për Lukla, Jomsom, Tumlingtar, Meghauly dhe shumë ...
Sita Air - Daily vajtje-ardhje Fluturimi nga Katmandu për Lukla dhe Surkhet.
Gorkha Air - Fluturimi Katmandu për pokhara, Nepaljung, Bharatpur dhe shumë
Skyline Air - Fluturimi Mountain, Katmandu, Bharatpur, Bhairahawa dhe shumë
Style Hotele Trashëgimisë në Nepal ofron: Dhoma Suite, luksoze dhoma, Spa & Shëndeti Club, Kulturë, Sport dhe rekreative, bankete dhe takime, Qendra Business, bukurinë Parlour, tavolinë Travel, pishina, mjek Thirrjes, në mëngjes Lajme-letër, Aeroportit , Shuttle Analog Phone Service & shumë më tepër ..
Hotel Dwarika së Fshati - Purano Baneshwor, Battisputali, Katmandu, Nepal
Gaun Ghar Resort - Bandipur, Tanahu, Nepal
Kantipur Temple House - Thamel, Katmandu, Nepal
Kopshti Ambasadori Kryesore - Thamel, Katmandu, Nepal
Shanker Hotel Katmandu - Lazimpat, Katmandu, Nepal
Hotel Trashëgimia Bhaktapur - Barahipith, Bhaktapur, Nepal
Hotel VajraBijeshwori, Katmandu, Nepal
Oborri Hotel - Thamel, Katmandu, Nepal
Helikopteri Shërbimi Nepal ofron Kartës helikopter, Shpëtim Fluturimet, të Trans-kufitare fluturime në Butan, fluturime për ndonjë gjë, i Fluturimi Mountain ndonjë gjë, Punëve ekspeditës, evakuimin mjekësor, moment Corporate, mbështetjen e projekteve, ekspeditë, fluturime Mbulim në trekking simbolit Heli-Trekking), të Heli -Ski & më shumë ..
Air Ananya - Karta, Trans-kufitare Butan,, Shpëtim Punëve ekspeditë, Evakuimi dhe
Aziatike Airlines - Shërbimi helikopter - Evakuimi mjekësor, moment Corporate,
Air Cosmic - Karta - Rescue - ndonjë gjë Mountain, ekspeditë, Evakuimi
Dinastia Aviacionit - Rescue - Sightseeing Mountain, Punëve ekspeditë, Evakuimi
Air bishtpeshk - Karta, Shpëtim, Fluturimi Mountain, ekspeditë, Evakuimi, projekti .
Gorkha Airlines - Ekspeditë Mountain, evakuimin mjekësor .. - Karta - shpëtimit
Karnali Air - Rescue - Sightseeing Mountain, Punëve ekspeditë, Evakuimi ..
Air Manang - Karta - Rescue - ndonjë gjë Mountain, ekspeditë, Corporate ..
Mountain helikopter - Karta e shpëtimit, ekspeditë, Karta, Corporate, projekti ..
Shree Airlines - Karta, Trans-kufitare Butan, Shpëtim, Projekti, ekspeditë ..
4 (katër) Hotele Star në Katmandu ofron: Dhoma Suite, luksoze dhoma, Spa & Shëndeti Club, Entertainment, Travel Desk, Sport dhe rekreative, bankete dhe takime, Qendra Business, marrëdhënie Vizitor, restorant dhe bare, zonën në natyrë Funksioni, pishina , Bukuri Parlour, Aeroporti i anijes dhe ..
Hotel Shanker - Lazimpat, Katmandu, Nepal
The Airport Hotel Hotel Airport - Airport, Sinamangal, Kathmandu, Nepal - Aeroporti, Sinamangal, Katmandu, Nepal
Hotel Vaishali Thamel - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Regency GG - Baneshwor, Katmandu, Nepal
Hotel Bluestar - Thapathali, Katmandu, Nepal
Hotel Sherpa - Durbar Marg, Katmandu, Nepal
Hotel Himalaja - Kupondol, Lalitpur, Nepal
Hotel Tibet Ndërkombëtare - Boudha, Katmandu, Nepal
Grand Hotel Katmandu - Tahachal, Katmandu, Nepal
Woodlands Hotel - Durbar Marg, Katmandu, Nepal
Durbar Hotel - Durbar Marg, Katmandu, Nepal
Resort Hotel Grand Nnorling-së dhe PS - Gokarna, Katmandu, Nepal
Apartamente në Katmandu luginën ofron: me cilësi të lartë, dhe dhe plotësisht banesa pajisen me apartamente të veçantë të përfundojë të brendshme në Katmandu, Patan dhe e gjithë Nepal. 24-hours hot and cold water, house keeping & laundry service, watchman present 24-orë ujë të ngrohtë dhe të ftohtë, shtëpi e mbajtur dhe Lavanderi, Roja i pranishëm 24-orë, parking të sigurtë brenda ambientet dhe shumë më tepër ..
Apartamente Habitatit - Buddhanilkantha, Katmandu, Nepal
Hotel Shaligram Apartament - Jawalakhel, Lalitpur, (Katmandu Valley), Nepal
Bed & Breakfast Sagarmatha Apartament - Sanepa, Lalitpur, Nepal
Apartamente Melungtse - Chakrapath, Maharanjgunj, Katmandu, Nepal
Apartamente Hotel Samiti - Sanepa, Lalitpur, (Katmandu Valley), Nepal
Katmandu B & B - Sanepa, Lalitpur, (Katmandu Valley), Nepal
Apartament House Red - Lalitpur 22, Chakupat, Patan, Lalitpur, Nepal
Boudha Apartamente - Boudha, Katmandu, Nepal
Faqja Muna e Stayss Nepal - Katmandu, Nepal
Katmandu hotelet aty pranë ofron: Dhoma Suite, luksoze dhoma, Spa & Shëndeti Club, Entertainment, Travel Desk, Sport dhe rekreative, bankete dhe takime, Qendra Business, marrëdhënie Vizitor, restorant dhe bare, zonën në natyrë Funksioni, pishina, Bukuri Parlour, Aeroporti Shuttle dhe shumë më tepër ..
Park Village Hotel - Budhaneelakantha, Katmandu, Nepal
Godavari Village Resort - Godawari, Lalitpur, Nepal
Hotel Inn Outlook -Dhaksi Dhara, Matatirtha, Katmandu, Nepal
Lozhat e fshatit Samiti - Risal Danda, Lakuri Bhanjyang, Katmandu, Nepal
Osho Tapoban- Nagarjuna pyll, Katmandu, Nepal
Kushi Family Resort (KFR) - Mathatirtha, Katmandu, Nepal
Shivapuri Fshati dhe Eco-Turizëm , Shivapuri, Zona Ruajtjes, Katmandu, Nepal
Resort Hotel Grand Norling s & SPA - Gokarna , Katmandu, Nepal
Hotel View Bhrikuti - Godavari, Lalitpur, Nepal
Haatiban Samiti Resort - Haatiban, Katmandu, Nepal
Balthali Village Resort - Balthali 4, Kavre, Nepal
Chobhar Le-Village Resort - Chobhar, Katmandu, Nepal
3 (tre) Hotele Star në Katmandu ofron: Dhoma Suite, luksoze dhoma, marrëdhënie Vizitor, argëtuese, takime dhe Konferenca, Mini Baret, Bukuri Parlour, Aeroporti anijes Service, 24-orë shërbim në dhomë, Restorant Kopshti, Zona Outdoor Funksioni, Restaurant & bare, Wi-Fi Internet, dhe shumë më tepër ..
Samsara Resort Thamel - Thamel, Katmandu, Nepal
Katmandu Guest House - Thamel, Katmandu, Nepal
Thamel Eco Resort - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel komode - Bhaktpur, Nepal
Hotel Samiti - Gjatësia Kupondol, Lalitpur, Nepal
Hotel Mountain - Kantipath, Katmandu, Nepal
Hotel mirësisë Patan - Patan, Lalitpur, Nepal
Hotel Cascade Katmandu - Lazimpat, Katmandu, Nepal
Katmandu Resort Hotel - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Buda Mystic - Sitapaila, Katmandu, Nepal
Hotel Harati - Chhetrapati, Katmandu, Nepal
Hotel Manang - Thamel, Katmandu, Nepal
Merco Polo Biznes Hotel - Kamal Pokhari, Katmandu, Nepal
Hotel Marshyangdi - Thamel, Katmandu, Nepal
Royal Hotel Astoria - Hattigauda, ​​Katmandu, Nepal
Hotel Qendra Point- Thamel, Katmandu, Nepal.
Hotel Gangjong - Lazimpat, Katmandu, Nepal.
Singi Royal Hotel - Kamaladi, Katmandu, Nepal.
Hotel Tibet - Lazimpat, Katmandu, Nepal.
Hotel Garden - Nayabazaar, Thamel, Katmandu, Nepal.
Me qira një makinë në Nepal ofron: lloje të ndryshme të automjeteve në dispozicion në tregun lokal të tilla si makinë, Van, Haice, Mini Biznes, Biznes Coaster, Biznes Big, Biznes Sutleg, Land Cruiser, Pajero, Prado, Pick-up shërbimi, Transportit Van , Truck, me qira mujore dhe vjetore të çdo llojet e automjeteve, të autobusit të gjatë rrugës dhe biletave të shërbimit dhe më shumë ..
Makinë - Maksimumi i 04 personave përfshirë shoferin
Van - maksimale e 06 personave përfshirë shoferin.
Haice - Maksimumi i 10 njerëz duke përfshirë edhe shoferin.
Mini Biznes - Maksimumi i 25 personave përfshirë shoferin.
Slitë - Maksimumi i 18 personave përfshirë shoferin.
Big Bus - Maksimumi i 35-40 personave përfshirë shoferin.
Sutleg Bus - maksimum prej 35 personave përfshirë shoferin.
Land Cruiser - Maksimumi i 04 personave përfshirë shoferin.
Pajero - Maksimumi i 04 personave përfshirë shoferin.
Prado - Maksimumi i 04 personave përfshirë shoferin.
Pick-Up - Maksimumi i 3 deri në 6 persona duke përfshirë shoferin dhe mallrave
Cargo Van - maksimale prej 3 njerëz duke përfshirë shoferin dhe mallrave
Fluturime ndërkombëtare nga Nepali është e lidhur me botën si Doha, Dubai, Dhaka, Paro, Lhasa, Bangkok, Singapor, Hong Kong, Shanghai, Seul, Muscat, Colombo, Chennai, Kuala Lumpur, Amsterdam, Osaka, Londër, Paris, Karaçi dhe India - Delhi, Bombei, Varanasi, Kalkuta, Bangalore dhe më shumë ...
Air Saudite - Katmandu në Bahrein, Chennai, Mumbai, Colombo, Doha, Muscat dhe
Air Asia - KL - Katmandu - Kuala Lumpur - Australia - France - India - Japoni dhe ..
Air Kina - Katmandu në Lhasa, Chengdu në Lhasa, i Lhasa në Katmandu dhe ..
Air India - Delhi - Katmandu - Delhi - Frankfurt - Doha - Dubai - Puna e re dhe ..
Arke Fly - Amsterdam - Dubai - Katmandu - Dubai - Amsterdam dhe më shumë ...
Bahrain Air - Bahrain - Katmandu - Bahrain - Egjipt - Jordan - Liban dhe ..
Biman Bangladesh - Katmandu në Daka, Bangkok, Kaula Lumpur, Hongkong dhe ..
Buda Air - Katmandu - Varanasi - Katmandu - Paro - Katmandu dhe më shumë ..
Cathay Pacific - Hong Kong - Katmandu - HK - Auckland - Perth - Sydney dhe ..
Kina Lindore Airlines - Kunming - Katmandu - Kunming - Amerika - Australia dhe ..
Kina Southern Airlines - Katmandu në Guangzhou (mund të) për Katmandu dhe më
Dragon Air- Hong Kong - Katmandu - Shanghai - Pekin - Phuket - Taipei & ...
Druk Air - Katmandu në Paro, Delhi, Paro në Bangkok, Katmandu, Kalkuta dhe ..
Etihad Airways - Abu Dhabi - Katmandu - Abu Dhabi - Europe - USA - Afrika dhe ..
FlyDubai - Dubai - Katmandu - Dubai - Bangladesh - Doha - Karaçi dhe më shumë
GMG Airlines - Katmandu në Daka, Dhaka në Katmandu dhe më shumë ..
Gulf Air - Katmandu në Bahrein, Muscat, Abu Dhabi, Doha, Kuvajti dhe më shumë
Indian Airlines - Katmandu në Delhi, Kolkata, Varanasi dhe më shumë ..
Lejla - Katmandu - Delhi dhe Kolkata - Mumbai - Chennai - Varanasi ...
Jet Airways - Katmandu në Delhi, Bangalore, Kolkata, Mumbai, Luknow dhe ..
Jet Lite (Air Sahara) - Katmandu në Delhi, Bangalore, Mumbai, Luknow dhe ..
Kingfisher Airlines - Katmandu në Delhi, Bangalore, Kolkata, Mumbai dhe ..
Korean Air - Katmandu në Seul, Seul në Katmandu dhe më shumë ..
Malaysia Airlines - KL - Katmandu - Kuala Lumpur - Australia - Franca ..
Nepal Airlines Bashkëpunimi - Katmandu - Delhi - Bangkok - Kuala Lumpur ..
Oman Air - Muscat - Katmandu - Muscat - Afrikë - Azi - Europë - Afrika dhe ..
Pakistan International Airlines - Katmandu - Karaçi - Katmandu dhe më shumë
Qatar Airways - Katmandu në Doha, Doha në Katmandu dhe më shumë ..
Silk Air - Singapore - Katmandu - Singapore - Afrikë - Azi - Europë - Afrika ..
Spice Jet - Katmandu në Delhi, Bangalore, Kolkata, Mumbai, Luknow dhe ..
Thai Airways International - Katmandu në Bangkok, Hongkong, Colombo ..
United Airlines - Katmandu në Delhi, Bangalore, Kolkata, Mumbai, Luknow ..
2 (Dy) Hotele Star në Katmandu ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, takime dhoma, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, marrëdhënie Vizitor, restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, Marrëveshjet e udhëtimit, Room Service, Doktor në, thirrje News Paper-TV, dhe më shumë ..
Hotel Mandap -Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Manaslu - Lazimpat, Katmandu, Nepal
Family Hotel Kryesore - Thamel, Katmandu, Nepal
Ambasadori Hotel - Lazimpat, Katmandu, Nepal
Tibet Guest House - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Utse - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Blue Diamond - Thamel, Katmandu, Nepal
Aloha Inn - Jawalakhel, Lalitpur, Nepal
Hotel Lion - Lazimpat, Katmandu, Nepal
Hotel Thamel - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel NEPA Ndërkombëtare - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Nurbu Linka - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Paradise Plaza - Jyatha, Thamel, Katmandu, Nepal
Shiko Sunset Hotel - New Baneshwor, Katmandu, Nepal
Ndërkombëtare Guest House - Paknajol, Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Holiday Inn Mustang - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Plaza Ndërkombëtare -Naxal, Katmandu, Nepal.
1 (Një) Hotele Star në Katmandu ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, takime dhoma, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, Room Service, Lavanderi, restorant, Aeroporti vini-up, marrëveshjet e udhëtimit, Morning News -Paper, Room Service, Shërbimi Analog Phone, Doktor në, televizionin Call & tepër ..
Hotel Takim Nepal - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Excelsior - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Impala - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Marshyangadi Mandala - Thamel, Katmandu, Nepal
Melungtse Hotel - Maharajgunj Ring Road, Katmandu, Nepal
Hotel Garuda - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Shree Tibet - Thamel, Katmandu, Nepal
Backyard Hotel - Thamel, Katmandu, Nepal
Welcome Guest House - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Greenwich Village - Sanepa, Lilitpur, Nepal
Hotel Ganesh Himal - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Buda - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotele Klasa turistike në Katmandu ofron: Dhoma Suite, A / C, dhoma, dhoma standarde, dhoma buxhetore, dushe të veçanta, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, restorant, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, TV me ngjyra , Morning News-Paper, Doktor në thirrjen, TV me ngjyra, dhe shumë më tepër ..
Astoria Hotel Nepal - Lazimpat, Katmandu, Nepal
Hotel Shenjtë Himalaja - Thamel, Katmandu, Nepal
Kopshti Nirvana Hotel - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Hënë Drita - Thamel, Katmandu, Nepal
Tradita Hotel - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Natyra - Thamel, Katmandu, Nepal
Tibet Holiday Inn - Thamel, Katmandu, Nepal
Bhaktapur Guest House - Sallaghari, Bhaktapur, Nepal
Hotel Amar-së - Tahachal, Katmandu, Nepal
Fuji Guest House - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Clarion - Patan Jwalakhel, Lalitpur, Nepal
Khumbila Hotel - Battisputali, Gaushala, Katmandu, Nepal
Hotel Tashi Dhargey - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Lai Lai - Thamel - Katmandu, Nepal
Hotel Maharaja Plaza - Gaushala, Katmandu, Nepal
Hotel Karma - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Yanki - Thamel, Katmandu, Nepal
Katmandu Prince Hotel - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Ama Dablam - Thamel, Katmandu, Nepal
Acme Guest House - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Horizonti Blu - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Swoniga - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Katmandu Shiko - Thamel, Katmandu, Nepal
KTM Paqja Guest House - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotel Diplomat - Thamel, Katmandu, Nepal
Potala Guest House - Thamel, Katmandu, Nepal
Horizonti Hotel - Thamel, Katmandu, Nepal
Shiva Guest House - Bhaktapur Durbar Sheshi, Bhaktapur, Nepal
Hotel Norling - Thamel, Katmandu, Nepal
Hotelet dhe Pikat e Pushimit në Nagarkot ofron: luksoz dhoma, Spa & Shëndeti Club, Kulturë, Sport dhe rekreative, bankete dhe takime, Qendra Business, Bukuri Parlour, tavolinë udhëtimi, Doktor në thirrje, Shërbimi analog Phone, në mëngjes Lajme-Paper, Area Outdoor Funksioni , TV, anijes Aeroporti, dhe shumë më tepër ..
Klubi Himalaja Nagarkot - Nagarkot, Nepal
Fshati Nagarkot Kodër Resort - Nagarkot, Nepal
Parajsa Inn - Nagarkot, Nepal
Shteti Hotel Villa - Nagarkot, Nepal
Resort Nagarkot fermë - Nagarkot, Nepal
Hotel Niva Niwa Lodge - Nagarkot, Nepal
Hotel Chautari Nagarkot - Nagarkot, Nepal
Bhangeri Durbar Resort - Nagarkot, Nepal
Resort Fort - Nagarkot, Nepal
Pika Hotel Shiko - Nagarkot, Nepal
Cottage Nagarkot - Nagarkot, Nepal
Eko-Home Nagarkot - Nagarkot, Nepal
Mountain Hotel Hapësirë - Nagarkot, Nepal
Hotel Nagarkot Besso - Nagarkot, Nepal
Hotelet Deluxe në pokhara ofron: Dhoma Suite, luksoze dhoma, Spa & Health Club, argëtuese, sportive dhe rekreative, restorant dhe bare, bankete dhe takime, Casino, Qendër Biznesi, Bukuri Parlour, tavolinë Travel, Pishinat, Zona Outdoor funksion, Aeroporti Shuttle dhe shumë më tepër ..
Resort & Spa Fulbari - pokhara, Kaski, Nepal
Peshku Bishti shtëpizë, pokhara - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Shangri-La Village Resort - pokhara, Kaski, Nepal
Temple Tree Resort & Spa - Lakesid-5, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Monumente pokhara - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Pokhara Grande - pokhara - Kaski, Nepal
Hotel Fewa Prince pokhara - pokhara, Kaski, Nepal
Tiger Mountain pokhara shtëpizë - Kandane Danda, Kaski, Nepal
Waterfront Resort pokhara - Sedi Gjatesia, Lakeside Road, pokhara, Nepal
Liqeni Begnas Resort & Villas - Begnas Liqeni, pokhara, Kaski, Nepal
Mali Kailash Resort pokhara - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
New Hotel Crystal pokhara - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Barahi, Lake Side pokhara - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Crown Himalajet pokhara - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotele superiore në pokhara ofron: Dhoma Suite, luksoze dhoma, Spa & Shëndeti Club, Entertainment, Travel Desk, Sport dhe rekreative, bankete dhe takime, Qendra Business, marrëdhënie Vizitor, restorant dhe bare, zonën në natyrë Funksioni, pishina, bukurinë Parlour, të Shuttle Aeroporti dhe shumë më tepër ..
Trek-O-Tel - Lakeside , pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Kantipur - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Taj - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Stupa Hotel - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Snowland - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Trekkers Inn - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Kalaja Resort pokhara - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Resort mama-së Garden - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Tulsi - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Base Camp Resort - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Annapurna Eko-fshat - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Liqeni Hotel Palace - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Glacier Hotel - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Apartament Vardan Resort n ' - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Lake View Resort - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Liqeni Star - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Resorts kafshë të egra në Chitwan ofron: luksoz Rooms, Dhoma standarde, të Elephant Safari, Canoe Trip, elefant Breading Centre, Trip Komuniteti, Bath elefant, Drive Jeep, Ecni që jeton në xhungël, Ride elefant, Show Tharu Kultura, ecin Fshati, Vizitoni Muzeu, Sunset Tour, Zogjtë shikuar nga banka të lumit dhe më shumë ..
Tiger mirë Jungle shtëpizë - Chitwan National Park, Nepal
Tiger krye Camp tented - Chitwan National Park, Nepal
Tiger mirë Tharu Safari - Chitwan National Park, Nepal
Temple Tiger Jungle shtëpizë - Chitwan National Park, Nepal
Chitwan Jungle shtëpizë - Chitwan National Park, Nepal
Machan Wildlife Resort , Chitwan National Park, Nepal
Gaida Wildlife Camp - Chitwan National Park, Nepal
Jungle Island Resort - Chitwan National Park, Nepal
Safari shtëpizë Narayani - Chitwan National Park, Nepal
Selia Rhino - Chitwan National Park, Nepal
Safari aventurën shtëpizë - Chitwan National Park, Nepal
Tiger Selia Resort - Chitwan National Park, Nepal
Safari Club Chitwan - Chitwan National Park, Nepal
Jungle World Resort - Chitwan National Park, Nepal
Shtëpizë Rhino - Chitwan National Park, Nepal
Jungle Safari Resort - Chitwan National Park, Nepal
Jungle Lagoon Safari shtëpizë - Chitwan National Park, Nepal
Resort Unique Wild - Chitwan National Park, Nepal
Gorkha Hamlet Resort - Chitwan National Park, Nepal
Bagmara Wildlife Resort - Chitwan National Park, Nepal
Hotel Vetmia - Chitwan National Park, Nepal
Rainbow Safari Resort - Chitwan National Park, Nepal
Tiger Camp - Chitwan National Park, Nepal
Royal Park Hotel - Chitwan National Park, Nepal
Që jeton në xhungël Safari Park - Chitwan National Park, Nepal
Sapana Fshati shtëpizë - Chitwan National Park, Nepal
Maruni Sanctuary shtëpizë - Chitwan National Park, Nepal
Turistike Jungle Camp - Chitwan National Park, Nepal
Chitwan Forest Resort - Chitwan National Park, Nepal
Hotele Klasa turistike në pokhara ofron: Dhoma Suite, A / C, dhoma, dhoma standarde, dhoma buxhetore, dushe të veçanta, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, restorant, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, TV me ngjyra , Morning News-Paper, Doktor në thirrjen, Televizioni ngjyra, dhe më shumë ..
Hotel Shikhar pokhara - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Fewa pokhara - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Teekas Resort pokhara - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Moonlight Resort - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Pokhara View Garden - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Fairmount - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Hotel Anand - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Re pokhara shtëpizë - Lakeside, pokhara, Kaski, Nepal
Resorts kafshë të egra në Bardia ofron: luksoz Rooms, Dhoma standarde, të Elephant Safari, Canoe Trip, elefant Breading Centre, Trip Komuniteti, Bath elefant, Drive Jeep, Ecni që jeton në xhungël, Ride elefant, Show Tharu Kultura, ecin Fshati, Vizitoni Muzeu, Sunset Tour, Zogjtë shikuar nga banka të lumit dhe më shumë ..
Tiger mirë Karnali Jungle shtëpizë - Bardia National Park, Bardia, Nepal
Shtëpizë Rhino - Bardia National Park, Bardia, Nepal
Nepal Wildlife Resort - Bardia National Park, Bardia, Nepal
Forest Hideway Hotel & Cottages - Bardia Parku Kombëtar, Bardia, Nepal
Cottage Bardia Jungle - Bardia National Park, Bardia, Nepal
Koshi-Tapu Resorts ofron: strehimet, Watching Bird, kthehuni Jungle, Wildlife butë Rafting, Biciklete Tour Fshati, Safari-style Tenda, Drive Jeep Deluxe Rooms, Dhoma standarde, të Canoe Trip Trip, të komunitetit, Drive Jeep, kthehuni që jeton në xhungël, të ecin Fshati, Sunset turne, Zogjtë shikuar nga banka të lumit dhe ..
Koshi Tappu Wildlife Camp - Koshi Tappu Wildlife Reserve, Koshi Tappu, Nepal
Koshi Camp - Koshi Tappu Kombëtare Wildlife Reserve, Koshi Tappu, Nepal
Aqua Zogjtë Pafund Camp - Koshi Tappu Wildlife Reserve, Koshi Tappu, Nepal
Suklaphanta Wildlife ofron: strehimet, aktivitetet kafshë të egra, elefantët aziatike, great one Horn rinoceront, dreri i ndotur ose Chital, Dreri gopc, Dreri leh, Samber, Dreri moçal apo Barasingha, antilopë ose Bull, Black Buck, derr Wild, Royal Bengal Tiger, Leopard Dog, Wild, Golden Çakalli dhe më shumë ..
Shuklaphanta Wildlife Reserve - Suklaphanta Wildlife Reserve, Suklaphanta, Nepal
Motelet në Nepal ofron: Dhoma Suite, luksoze dhoma, tavolinë Travel, marrëdhënie Vizitor, argëtuese, takime dhe sallën e konferencave, Mini Baret, bukurinë Parlour, të Aeroportit lëvizje andej këndej, 24-orë shërbim në dhomë, restorant Kopshti, në zonën në natyrë Funksioni, të Restorant & hekurave , Internet Wi-Fi, dhe shumë më tepër ..
Riverside Pranvera Resort - Kurintar, Chitwan, Nepal Motel Avocado dhe Orkide Resort - Hetaunda, Makwanpur, Nepal
Hotele dhe Resorts në Lukla ofron: Llojet e ndryshme të strehimit, të Entertainment, ndonjë gjë trekking, Guide Trekking, poçarë, kali me qira, thirrje telefonike, Internet Service, 24-Ore ujë të ngrohtë, Room Bashkangjitur, Lavanderi, fillore Heath check-up, Restorant dhe bardë dhe shumë më tepër ...
Khangri Resort - Lukla, Solukhumbu, Nepal
Yeti Mountain Faqja Phakding - Phakding, Solukhumbu, Nepal
Yeti Mountain Kryesore - Lukla, Solukhumbu, Nepal
Yeti Mountain Faqja Manjo - Manjo, Solukhumbu, Nepal
Yeti Mountain Faqja Kongde - Kongde, Solukhumbu, Nepal
Samiti lozhat Everest - Lukla, Solukhumbu, Nepal
Samiti lozhat Everest - Manjo, Solukhumbu, Nepal
Hotele dhe Resorts në Namche ofron: Llojet e ndryshme të strehimit, të Entertainment, ndonjë gjë trekking, Guide Trekking, poçarë, kali me qira, thirrje telefonike, Internet Service, 24-Ore ujë të ngrohtë, Room Bashkangjitur, Lavanderi, fillore Heath check-up, Restorant dhe bardë dhe shumë më tepër ..
Yeti Mountain Faqja Namche - Namche Pazari, Solukhumbu, Nepal
Hotel Everest Shiko - Syangbouche, Mbi Namche pazarit, Solukhumbu, Nepal
Yeti Mountain Faqja Thame - Thame, Solukhumbu, Nepal
Samiti lozhat Everest - Pangboche, Solukhumbu, Nepal
Samiti lozhat Everest - Mende, Solukhumbu, Nepal
Hotel Sherpa Land , Namche - Namche Pazari, Solukhumbu, Nepal
Samiti lozhat Everest - Tashinga, Solukhumbu, Nepal
Syangboche Panorama Hotel - Syangbouche, Solukhumbu, Nepal
HCR Panorama Lodge - Namche Pazari, Solukhumbu, Nepal
Top Hill shtëpizë & Restorant - Monjo, Solukhumbu, Nepal
Panorama Lodge - Namche Pazari, Solukhumbu, Nepal
Hotele dhe Resorts në Dhulikhel ofron: Dhoma Suite, luksoze dhoma, Spa & Shëndeti Club, Entertainment, Travel Desk, Sport dhe rekreative, bankete dhe takime, Qendra Business, marrëdhënie të ftuar, Restorant & bare, zonën në natyrë Funksioni, pishina, bukurinë Parlour , anijes Aeroporti dhe shumë më tepër ..
Dhulikhel Mountain Resort - Khawa, Dhulikhel, Kavre, Nepal
Namobuddha Resort - Kandodada Fshati, Phulbari -1, Kavre, Nepal
Mirabel Hotel Resort - Dhulikhel, Kavre, Nepal
Himalayan Shangri-La Resort - Dhulikhel, Kavre, Nepal
Dhulikhel shtëpizë Resort - Dhulikhel, Kavre, Nepal
Hill Këndi Resort - Dhulikhel, Kavre, Nepal
Horizonti Himalayan - Dhulikhel, Kavre, Nepal
Resort Lartë Shiko - Dhulikhel, Kavre, Nepal
Cottage Rannu s & Trego View Mountain Resort - Dhulikhel, Kavre, Nepal
Hotelet në Lumbini ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, takime dhoma, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, marrëdhënie Vizitor, restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, aranzhimet e udhëtimit, Room Service , Doktor në thirrje, e Morning News-Paper, Televizioni, dhe më shumë ..
Buda Maya Garden Hotel - Lumbini Rupandehi, Nepal
Hotel Lumbini Garden - Lumbini Rupandehi, Nepal
Lumbini Hotel Kasai - Lumbini Rupandehi, Nepal
Hotel Pawan Ndërkombëtare - Lumbini, Nepal
Nirvana Hotel - Lumbini Rupandehi, Nepal
Lumbini Buda Garden - Lumbini Rupandehi, Nepal
Hotel Ananda Në n - Lumbini Rupandehi, Nepal
Lumbini Hokke Hotel - Lumbini Rupandehi, Nepal
Hotele dhe Resorts në Manakamana ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, takime dhoma, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, marrëdhënie Vizitor, restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, marrëveshjet e udhëtimit, Shërbim në dhomë, Doktor në thirrje, Morning News-Paper, TV, dhe më shumë ..
Riverside Pranvera Resort - Darechowk - 3, Kurintar, Chitwan, Nepal
Dalima Eco-Friendly Resort Holiday - Kurintar, Chitwan, Nepal
Resort Manakamana Rising - Darechowk - 3, Kurintar, Chitwan, Nepal
Manakamana Resort - Manakamana, Gorkha, Nepal
Hotelet në Nepaljung ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, takime dhoma, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, marrëdhënie Vizitor, restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, aranzhimet e udhëtimit, Room Service , Doktor në, thirrje News Paper-Televizionit,, dhe më shumë ..
Hotel Central Plaza - New Road, Kohalpur, Banke, Nepal
Hotel Batika - Nepalgunj Banke, Nepal
Hotel Sneha - Nepalgunj Banke, Nepal
Aroma Hotel - Nepalgunj Banke, Nepal - Nepalgunj Banke, Nepal
Hotels & Resorts in Jomsom provides: Different Types of accommodations, Entertainment, Trekking Sightseeing, Trekking Guide, Potters, Horse on HIre, Telephone Call, Internet Service, 24-Hour Hot Water, Attached Room, Laundry Service, Primary heath check-up, Restaurant and Bards and many more.. Hotele dhe Resorts në Jomsom ofron: Llojet e ndryshme të strehimit, të Entertainment, ndonjë gjë trekking, Guide Trekking, poçarë, kali me qira, thirrje telefonike, Internet Service, 24-Ore ujë të ngrohtë, Room Bashkangjitur, Lavanderi, fillore Heath check-up, Restorant dhe bardë dhe shumë më tepër ..
Jomsom Mountain Resort -Jomsome, Mustang, Nepal
Ker & Downey shenjtë Mountain - Annapurna Zona, Nepal
Annapurna Samiti shtëpizë - Thasang, Kagbeni, Nepal
Ker & Downey Royal Nepal Spektakolare - Annapurna Zona, Nepal
Hotele dhe Resorts në Gorkha ofron: Llojet e ndryshme të strehimit, të Entertainment, ndonjë gjë trekking, Guide Trekking, poçarë, kali me qira, thirrje telefonike, Internet Service, 24-Ore ujë të ngrohtë, Room Bashkangjitur, Lavanderi, fillore Heath check-up, Restorant dhe bardë dhe shumë më tepër ..
Crown Gorkha Resort - Gorkha Pazari, Gorkha, Nepal
Gorkha Hill Resort - Laxmi Pazari, Gorkha, Nepal
Inn Vjetër - Bandipur, Tanahu, Nepal
Hotele dhe Resorts në Bharatpur ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, takime dhoma, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, marrëdhënie Vizitor, restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, marrëveshjet e udhëtimit, Shërbim në dhomë, Doktor në, thirrje News Paper-TV, dhe më shumë ..
Island Jungle të Resort - Gjatësia Bharatpur, Narayanghat, Chitwan, Nepal.
Global Hotel - Bharatpur - 10 Chitwan, Nepal
Hotel Gangotri - Pulchowk, Narayangarh (Bharatpur), Chitwan, Nepal.
Hotele dhe Resorts në Bhairahawa ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, takime dhoma, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, marrëdhënie Vizitor, restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, marrëveshjet e udhëtimit, Shërbim në dhomë, Doktor në, thirrje News Paper-TV, dhe më shumë ..
Dreamland Gold Resort - Manigram-3, Rupendehi, Nepal
Hotel Sindoor - Butwal, Rupendhi, Nepal
Hotel shantanu - Bhairahawa Rupendhi, Nepal
Hotel Himalayan Inn - Bhairhawa Butwal, Nepal
Hotele dhe Resorts në Heataunda ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, takime dhoma, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, marrëdhënie Vizitor, restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, marrëveshjet e udhëtimit, Shërbim në dhomë, Doktor në, thirrje News Paper-TV, dhe më shumë ..
Motel Avocado & Orkide Resort - Hedaunda, Makwanpur, Nepal Hotel Seema - Hedaunda, Makwanpur, Nepal
Hotele dhe Resorts në Biratnagar ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, takime dhoma, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, marrëdhënie Vizitor, restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, marrëveshjet e udhëtimit, Shërbim në dhomë, Doktor në, thirrje News Paper-TV, dhe më shumë ..
Xenial Hotel - Panchali, Biratnagar, Morang, Nepal Ratna Hotel - Mahendra Chowk, Biratnagar, Morang, Nepal
Hotele dhe Resorts në Dhangadhi ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, takime dhoma, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, marrëdhënie Vizitor, restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, marrëveshjet e udhëtimit, Shërbim në dhomë, Doktor në, thirrje News Paper-TV, dhe më shumë ..
Besimtar Hotel - Dhangadhi - 5, Hasanpur, Kailali, Nepal
Dinesh Cottage - Bandevi Tole, Dhangadi, Kailali, Nepal
Hotel Shree Jagadamba - Bishalnagar, Dhangadi, Kailali, Nepal
Hotel Saathi - Dhangadi, Kailali, Nepal
Hotel Rubus - Shivamarg, Baiya Behadi, Dhangadhi - 2, Kailali, Nepal
Hotele dhe Resorts në Bandipur ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, takime dhoma, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, marrëdhënie Vizitor, restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, Aeroporti vini-up, marrëveshjet e udhëtimit, Shërbim në dhomë, Doktor në, thirrje News Paper-TV, dhe më shumë ..
Gaun Ghar Resort - Bandipur, Tanahu, Nepal
Inn Vjetër - Bandipur, Tanahu, Nepal
Bandipur Mountain Resort - Bandipur, Tanahu, Nepal
Hotele dhe Resorts pranë nga Tibet Kufitare (Kodari) ofron: Llojet e ndryshme të strehimit, të Entertainment, ndonjë gjë trekking, Guide Trekking, poçarë, kali me qira, thirrje telefonike, Internet Service, 24-Ore ujë të ngrohtë, Room Bashkangjitur, Lavanderi, Heath check-up, Restorant dhe bardë dhe ...
Resort Fundit - Sindhupalchowk (mënyrë për të Kodari) Nepal Resort brezit kufitar - Sindhupalchowk (mënyrë për të Kodari) Nepal
Beach Resort Camp në Nepal ofron: Camp priret Mini Baret, argëtuese, sportive dhe rekreative, Wi-Fi Internet, Lavanderi, transferet, rafting, Cannoning, Mini Baret, Wi-Fi Internet, restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi , Doktor në, thirrje News Paper-TV, dhe shumë më tepër ..
Qendra Trisuli - Trisuli River Side, Nepal
Camp Gorkha Adventure - Trisuli River Side, Nepal
Sukute Camp Beach Adventure - Bhote Koshi River Side, Sukute, Sindhupalchowk, Nepal
Hotele dhe Resorts në Simikot ofron: Llojet e ndryshme të strehimit, ndonjë gjë trekking, Guide Trekking, poçarë, kali me qira, thirrje telefonike, Internet Service, 24-Ore ujë të ngrohtë, Dhoma Bashkangjitur, Restorant dhe shumë më shumë ...
Hotele dhe Resorts në Tansen Palpa ofron: luksoz Rooms, Dhoma standarde, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, Restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, transferet dhe shumë më tepër ...
Sun Valley Resort - Simikot Humla, Nepal Hotel Srinagar - Srinagar, Tansen, Palpa, Nepal
Hotele dhe Resorts në Bhadrapur ofron: luksoz Rooms, Dhoma standarde, sallës për konferenca, Desk Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, Restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Shërbimi Lavanderi, Transfertat dhe shumë më shumë ...
Hotele dhe Resorts në Birgunj ofron: luksoz Rooms, Dhoma standarde, sallës për konferenca, Desk Travel, Sightseeing lokale, bare Mini, Wi-Fi Internet, Restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Shërbimi Lavanderi, Transfertat dhe shumë më shumë ...
Hotel Daniel - Sanischare Road, Birtamod, Jhapa, Nepal Hotel Vishuwa - Bypass Road Vishuwa 18 Birgunj, Nepal
Hotele dhe Resorts në Dharan ofron: luksoz Rooms, Dhoma standarde, sallës për konferenca, Desk Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, Restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Shërbimi Lavanderi, Transfertat dhe shumë më shumë ...
Hotele dhe Resorts në Daman ofron: luksoz Rooms, Dhoma standarde, sallës për konferenca, Desk Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, Restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Shërbimi Lavanderi, Transfertat dhe shumë më shumë ...
Shteti Nirvana Club - Ghopa Camp, Dharan, Nepal Everest Panorama Resort - Daman, Makawanpur, Nepal.
Shëndeti Club & Spa Katmandu Valley ofron: A / C, dhoma, dhoma standarte, të Wi-Fi Internet, Room Service, Marrëveshjet Travel mjek thirrje dhe më shumë ...
Hotele dhe Resorts në Nuwakot (Trishuli) Nepal ofron: luksoz Rooms, Dhoma standarde, tavolinë Travel, Mini Baret, Wi-Fi Internet, Restorant Outdoor Kopshti, Room Service, Lavanderi, transferet dhe shumë më tepër ...
Harmonia Spa - Gokarna, Katmandu, Nepal Shtëpia e famshme Farm - Nuwakot Durbar Side, Nuwakot, Nepal
Hotel Nepal shigjeta Tours në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Wildlife Safari Nepal
Hotel Nepal shigjeta Rent A Car Nepal
Hotel Nepal shigjeta Golf Tour Nepal
Hotel Nepal shigjeta Eko Tour në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Sport Tourism Nepal
Hotel Nepal shigjeta Festivalet në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Dasma tradicionale
Hotel Nepal shigjeta Ski Heli në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Mountain Biking Nepal
Hotel Nepal shigjeta Rreth Nesh
Hotel Nepal shigjeta Trekking Peak Ngjitje
Hotel Nepal shigjeta Minj Turizmi Nepal
Hotel Nepal shigjeta Shamanism Tour Nepal
Hotel Nepal shigjeta Botanik Tour Nepal
Hotel Nepal shigjeta Helikopter Tour Nepal
Hotel Nepal shigjeta Aktivitetet aventurë
Hotel Nepal shigjeta Peshkimi Tour në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Vendet për vizitë në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Motoçikletë Nepal Tour
Hotel Nepal shigjeta Buddhist qark Tours
Hotel Nepal shigjeta Informacione të përgjithshme
Hotel Nepal shigjeta Trekking në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Uji i bardhë Rafting
Hotel Nepal shigjeta Yoga, meditim Nepal
Hotel Nepal shigjeta Bird Watching Nepal
Hotel Nepal shigjeta Miratimi fëmijë Nepal
Hotel Nepal shigjeta Shërbimi i brendshëm Air
Hotel Nepal shigjeta Tours të veçanta të interesit
Hotel Nepal shigjeta Tours Hindu Pelegrinazh Tours
Hotel Nepal shigjeta Ndihmë Nepal dhe Adultet
Hotel Nepal shigjeta Mbijetesa Turizmi Nepal
Hotel Nepal shigjeta Silk Road Adventure Inc
Hotel Nepal shigjeta Ekspedita Mountain
Hotel Nepal shigjeta Butterfly Tour në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Arsimore dhe Hulumtime
Hotel Nepal shigjeta Honeymoon Tour Nepal
Hotel Nepal shigjeta Xhirimet Turizmit Nepal
Hotel Nepal shigjeta Rezervimi Hotel Nepal
Hotel Nepal shigjeta Intl. Air Shërbimi Nepal
Hotel Nepal shigjeta Punë vullnetare Nepal
Hotel Nepal shigjeta Gjuetia Tour në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Fshati Turizëm Nepal
Hotel Nepal shigjeta Vendi Azia Udhëtime Inc
Hotel Nepal shigjeta Nepal Përvoja Tours Nepal - 7
Hotel Nepal shigjeta Mrekullitë e Nepal Tour Nepal - 10
Hotel Nepal shigjeta Golden Triangle Tour Nepal - 8
Hotel Nepal shigjeta Trashëgimia historike Tour Nepal - 14
Hotel Nepal shigjeta Everest BC Trekking Nepal - 18
Hotel Nepal shigjeta Watching Himalayan Bird Nepal - 19
Hotel Nepal shigjeta Ghorepani Poon Hill Trek Nepal - 14
Hotel Nepal shigjeta Langtang Trekking Nepal - 15
Hotel Nepal shigjeta Annapurna BC Trekking Nepal - 15
Hotel Nepal shigjeta Ganesh Himal Trekking Nepal - 14
Hotel Nepal shigjeta Bike & Adventure trap Nepal - 10
Hotel Nepal shigjeta Jumla Rara Trekking Nepal - 15
Hotel Nepal shigjeta Butani, Sikkim & Darjeeling - 12
Hotel Nepal shigjeta Legjendar Luginat Butan - 8
Hotel Nepal shigjeta Chomolhari Trekking Butan - 12
Hotel Nepal shigjeta Golden Triangle Tour India - 7
Hotel Nepal shigjeta Fort dhe pallatet Rajasthan India - 19
Hotel Nepal shigjeta Shenjtë fshehur Plateau Tour Tibet - 4
Hotel Nepal shigjeta Skenik Silk Road rrugë tokësore Tibet - 8
Hotel Nepal shigjeta Golden Triangle Tour Kinë - 8
Hotel Nepal shigjeta Everest Base Camp Tour Tibet - 10
Hotel Nepal shigjeta Ganden - Samye Trekking Tibet - 14
Hotel Nepal shigjeta Mali Kailash & Manasarover Tibet - 14
Hotel Nepal shigjeta Silk Road Tour Kinë - 15
Hotel Nepal shigjeta Tours në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Wildlife Safari Nepal
Hotel Nepal shigjeta Rent A Car Nepal
Hotel Nepal shigjeta Golf Tour Nepal
Hotel Nepal shigjeta Eko Tour në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Sport Tourism Nepal
Hotel Nepal shigjeta Festivalet në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Dasma tradicionale
Hotel Nepal shigjeta Ski Heli në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Mountain Biking Nepal
Hotel Nepal shigjeta Bujqësia Tours Nepal
Hotel Nepal shigjeta Rreth Nesh
Hotel Nepal shigjeta Trekking Peak Ngjitje
Hotel Nepal shigjeta Minj Turizmi Nepal
Hotel Nepal shigjeta Shamanism Tour Nepal
Hotel Nepal shigjeta Botanik Tour Nepal
Hotel Nepal shigjeta Helikopter Tour Nepal
Hotel Nepal shigjeta Aktivitetet aventurë
Hotel Nepal shigjeta Peshkimi Tour në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Vendet për vizitë në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Motoçikletë Nepal Tour
Hotel Nepal shigjeta Buddhist qark Tours
Hotel Nepal shigjeta Biznes me Biznes Nepal
Hotel Nepal shigjeta Informacione të përgjithshme
Hotel Nepal shigjeta Trekking në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Uji i bardhë Rafting
Hotel Nepal shigjeta Yoga, meditim Nepal
Hotel Nepal shigjeta Bird Watching Nepal
Hotel Nepal shigjeta Miratimi fëmijë Nepal
Hotel Nepal shigjeta Shërbimi i brendshëm Air
Hotel Nepal shigjeta Tours të veçanta të interesit
Hotel Nepal shigjeta Hindu Pelegrinazh Tours
Hotel Nepal shigjeta Ndihmë Nepal dhe Adultet
Hotel Nepal shigjeta Mbijetesa Turizmi Nepal
Hotel Nepal shigjeta Apartamente në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Silk Road Adventure Inc
Hotel Nepal shigjeta Ekspedita Mountain
Hotel Nepal shigjeta Butterfly Tour në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Arsimore dhe Hulumtime
Hotel Nepal shigjeta Honeymoon Tour Nepal
Hotel Nepal shigjeta Xhirimet Turizmit Nepal
Hotel Nepal shigjeta Rezervimi Hotel Nepal
Hotel Nepal shigjeta Intl. Air Shërbimi Nepal
Hotel Nepal shigjeta Punë vullnetare Nepal
Hotel Nepal shigjeta Gjuetia Tour në Nepal
Hotel Nepal shigjeta Fshati Turizëm Nepal
Hotel Nepal shigjeta Stayss Forumi Pagimi Vizitor
Hotel Nepal shigjeta Vendi Azia Udhëtime Inc
hotel nepal Largimi Tibet Fixed
hotel nepal Mountain Biking Tibet
hotel nepal Bird Watching Tibet
hotel nepal Kina Tibet Way hekurudhor
hotel nepal Informacion i Përgjithshëm i Tibetit
hotel nepal Tours në Kinë
hotel nepal Mountain Ngjitje Tibet
hotel nepal Botanik Tour Tibet
hotel nepal Vendi do të vizitojë Tibet
hotel nepal Kina-Tibet Rreth Nesh
hotel nepal Tours në Tibet
hotel nepal Minj Turizmi Kina
hotel nepal Lumi Rafting Tibet
hotel nepal Festivalet në Tibet
hotel nepal Silk Road Adventure Inc
hotel nepal Trekking në Tibet
hotel nepal Shamanism Tour Tibet
hotel nepal Motoçikletë Tibet Tour
hotel nepal Informacion i Përgjithshëm i Kinës
hotel nepal Vendi Azia Udhëtime Inc
hotel nepal Tours në Butan
hotel nepal Xhirimet në Butan
hotel nepal Golf Tour Butan
hotel nepal Fluturat Tour Butan
hotel nepal Informacione të përgjithshme Butan
hotel nepal Butan Trekking
hotel nepal Peshkimi në Butan
hotel nepal Minj Turizmi në Butan
hotel nepal Hotelet në Butan
hotel nepal Butani-Rreth Nesh
hotel nepal Biciklete Tour Butan
hotel nepal Bird Watching Butan
hotel nepal Yoga Meditation Butan
hotel nepal Vendet e Interesit
hotel nepal Silk Road Adventure Inc
hotel nepal Rafting në Butan
hotel nepal Botanik Tour Butan
hotel nepal Dasma Tour Butan
hotel nepal Festivali i Butan
hotel nepal Vendi Azia Udhëtime Inc
hotel nepal Tours në Indi
hotel nepal Mountain Ngjitje Indi
hotel nepal Butterfly Tour Indi
hotel nepal Honeymoon Tour Indi
hotel nepal Rezervimi Hotel Indi
hotel nepal Rent A Car Indi
hotel nepal Ayurveda Tours Indi
hotel nepal Informacione të përgjithshme Indi
hotel nepal Tours në Sikkim
hotel nepal Wildlife Safari në Indi
hotel nepal Budiste Pelegrinazh Tour
hotel nepal Bird Watching Në Indi
hotel nepal Rezervimi i fluturimit Indi
hotel nepal Fshati Turizëm Në Indi
hotel nepal Shamanism Pananism Indi
hotel nepal India-Rreth Nesh
hotel nepal Tours në Darjeeling
hotel nepal Minj Turizmi Indi
hotel nepal Hindu Pelegrinazh Tour Indi
hotel nepal Golf Tour në Indi
hotel nepal Interes të Veçantë Tours Indi
hotel nepal Stayss në shtëpi në Indi
hotel nepal Festivalet në Indi
hotel nepal Silk Road Adventure Inc
hotel nepal Trekking Leh & Ladakh
hotel nepal Lumi Rafting në Indi
hotel nepal Yoga dhe meditimin Indi
hotel nepal Peshkimi Tour në Indi
hotel nepal India Traditional Wedding
hotel nepal Pagimi Vizitor Në Indi
hotel nepal Vendi do të vizitojë Indinë
hotel nepal Vendi Azia Udhëtime Inc
hotel nepal Tours në Pakistan
hotel nepal Wildlife Safari Pakistan
hotel nepal Honeymoon Tour Pakistan
hotel nepal Gjuetia Tour Pakistan
hotel nepal Info i Përgjithshëm i Pakistanit
hotel nepal Trekking në Pakistan
hotel nepal Lumi Rafting në Pakistan
hotel nepal Bird Watching Pakistanin
hotel nepal Xhirimet Në Pakistan
hotel nepal Pakistan-Rreth Nesh
hotel nepal Mountain Ngjitje Pakistan
hotel nepal Botanik Tour Pakistan
hotel nepal Golf Tour në Pakistan
hotel nepal Festivalet në Pakistan
hotel nepal Silk Road Adventure Inc
hotel nepal Mountain Biking Pakistan
hotel nepal Butterfly Tour Pakistan
hotel nepal Rezervimi Hotel Pakistan
hotel nepal Places për të vizituar Pakistanin
hotel nepal Vendi Azia Udhëtime Inc
hotel nepal Tours në Sri Lanka
hotel nepal Minj Turizmi Sri Lanka
hotel nepal Lumi Rafting Sri Lanka
hotel nepal Agro Turizmi Sri Lanka
hotel nepal Rezervimi Hotel Sri Lanka
hotel nepal Places për të vizituar Sri Lanka
hotel nepal Hiking & Treks Sri Lanka
hotel nepal Butterflies Tour Sri Lanka
hotel nepal Pelegrinazh Tour Sri Lanka
hotel nepal Peshkimi Tour Sri Lanka
hotel nepal Golf Tour Sri Lanka
hotel nepal Festivalet në Sri Lanka
hotel nepal Cycling & Mountain Biking
hotel nepal Botanik Tour Sri Lanka
hotel nepal Bird Watching Sri Lanka
hotel nepal Fotografi dhe Xhirimet
hotel nepal Rent A Car Në Sri Lanka
hotel nepal Info i Përgjithshëm i Sri gjatosh
hotel nepal Wildlife Safari Sri Lanka
hotel nepal H Stayss shtëpi në Sri Lanka
hotel nepal Muaji i Mjaltit Në Sri Lanka
hotel nepal Ayurveda Sri Lanka Tour
hotel nepal Dasma në Sri Lanka
hotel nepal Sri Lanka, Rreth Nesh
hotel nepal Tours në Tajlandë
hotel nepal Cycling - Mountain Biking
hotel nepal Minj Turizmit Tajlandë
hotel nepal Rezervimi Hotel Tajlandë
hotel nepal Butterfly Tour Tajlandë
hotel nepal Festivalet në Tajlandë
hotel nepal Ecni Natyra në Tajlandë
hotel nepal Wildlife Safari Tajlandë
hotel nepal Stayss shtëpi në Tajlandë
hotel nepal Honeymoon Tour Tajlandë
hotel nepal Rezervimi i fluturimit Tajlandë
hotel nepal Places për të vizituar Tajlandë
hotel nepal Golf Tour në Tajlandë
hotel nepal Bird-Watching Tour Tajlandë
hotel nepal Peshkimi Tour Në Tajlandë
hotel nepal Dasma tradicionale Thai
hotel nepal Lumi Rafting Tajlandë
hotel nepal Përgjithshëm Info Tajlandë
hotel nepal Jeta natën Në Tajlandë
hotel nepal Botanik Tour Tajlandë
hotel nepal Rent A Car Tajlandë
hotel nepal Yoga-Meditim Tajlandë
hotel nepal Agro-Turizmit Tajlandë
hotel nepal Tajlandë, Rreth Nesh
hotel nepal Tours në Mianmar
hotel nepal Wildlife Safari Myanmar
hotel nepal Eko-Turizmit Myanmar
hotel nepal Dasma Tour Myanmar
hotel nepal Praktikat Myanmar
hotel nepal Festivalet në Mianmar
hotel nepal Trekking në Mianmar
hotel nepal Stayss Forumi Pagesave-Guest
hotel nepal Budiste Pelegrinazhet Tour
hotel nepal Yoga dhe meditimin
hotel nepal Minj Turizmi Myanmar
hotel nepal Places për të vizituar Myanmar
hotel nepal Mountain Ngjitje Myanmar
hotel nepal Rezervimi Hotel Myanmar
hotel nepal Zogjtë Watching Tour
hotel nepal Rent A Car Mianmar
hotel nepal Peshkimi në Mianmar
hotel nepal Përgjithshëm Info Myanmar
hotel nepal Mountain Biking Myanmar
hotel nepal Lumi Rafting Myanmar
hotel nepal Golf Tour në Mianmar
hotel nepal Shërbimi i brendshëm Fluturimi
hotel nepal Honeymoon Myanmar
hotel nepal Myanmar, Rreth Nesh
hotel nepal Tours në Mongoli
hotel nepal Wildlife Safari Mongolia
hotel nepal Gjuetia Tour Mongolia
hotel nepal Zogjtë Watching mongolisht
hotel nepal Fluturimi Booking Mongolia
hotel nepal Festivalet në Mongoli
hotel nepal Trekking Në Mongoli
hotel nepal Fluturat Tour Mongolia
hotel nepal Motor biçikletë Mongolian
hotel nepal Muaji i Mjaltit Në mongolisht
hotel nepal Minj Turizmi në Mongoli
hotel nepal Places për të vizituar Mongolinë
hotel nepal Ngjitje
hotel nepal Peshkimi Tour Mongolia
hotel nepal Camel Safari Mongolian
hotel nepal Rezervimi Hotel Mongolia
hotel nepal Golf Turizmi në Mongoli
hotel nepal Përgjithshëm Informacion Mongolia
hotel nepal Mountain Biking Mongolia
hotel nepal Lumi Rafting Mongolinë
hotel nepal Dasma në Mongoli
hotel nepal Rent A Car në Mongoli
hotel nepal Botanik Tour Mongolia
hotel nepal Mongolia, Rreth Nesh
hotel nepal Tours në Vietnam
hotel nepal Minj Turizmi Vietnam
hotel nepal Bird-Watching Tour Vietnam
hotel nepal Yoga-Meditim Vietnam
hotel nepal Fluturimi Booking Vietnam
hotel nepal Festivalet në Vietnam
hotel nepal Trekking Në Vietnam
hotel nepal Lumi Rafting Vietnamin
hotel nepal Honeymoon Tour Vietnam
hotel nepal Rezervimi Hotel Vietnam
hotel nepal Fshati Turizmi Vietnam
hotel nepal Places për të vizituar Vietnamin
hotel nepal Mountain Biking Vietnam
hotel nepal Fluturat Tour Vietnam
hotel nepal Golf Tour Në Vietnam
hotel nepal Stayss shtëpi në Vietnam
hotel nepal Dasma Festa Vietnam
hotel nepal Përgjithshëm Informacion Vietnam
hotel nepal Wildlife Safari Vietnam
hotel nepal Botanik Tour Vietnam
hotel nepal Peshkimi Tour Vietnam
hotel nepal Rent A Car Vietnamin
hotel nepal Motoçikletë Vietnam Tour
hotel nepal Vietnam, Rreth Nesh

© 2012, All rights Reserved
Hotel Nepal com